Kalendarz z odnośnikami

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
PON, 01 ListopadaWT, 02 ListopadaŚR, 03 ListopadaCZW, 04 ListopadaPT, 05 ListopadaSOB, 06 Listopada
Cyrulicy Plus – PWK Team Sosnowiec
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Contra – Riser Volley Team Jaworzno
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Trening Biegowy „Bliżej Siebie”
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70 (Hala sportowa)
KKS Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy al. Mireckiego 31
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – MKS Łazowianka-Wysoka Łazy
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
Euforia – Progres Sosnowiec
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Zagłębie Volley Team – SP Volley Team Błyskawica Sosnowiec
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
UKS Zagłębie Sosnowiec – MMKS Podhale Nowy Targ
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
CLT Zagłębie Sosnowiec – Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
ASOTRA Płomień Sosnowiec – MKS San-Pajda Jarosław
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
ND, 07 Listopada
KKS Czarni Sosnowiec – JSP Warta Zawiercie
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
UKS Zagłębie Sosnowiec – UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
Godziny godz. 13:45Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
MUKS Zagłębie ZSO14 Sosnowiec – MSPR Siódemka-Miedź Huras Legnica
Godziny godz. 15:50Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
PON, 08 ListopadaWT, 09 ListopadaŚR, 10 ListopadaCZW, 11 ListopadaPT, 12 ListopadaSOB, 13 ListopadaND, 14 Listopada
PON, 15 ListopadaWT, 16 ListopadaŚR, 17 ListopadaCZW, 18 ListopadaPT, 19 ListopadaSOB, 20 Listopada
Euforia – PWK Team Sosnowiec
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Progres Sosnowiec – Zagłębie Volley Team
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Trening Biegowy „Bliżej Siebie”
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70 (Hala sportowa)
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – MKS Poręba
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
Contra – Cyrulicy Plus
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
SP Volley Team Błyskawica Sosnowiec
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia
Godziny godz. 12:40Lokalizacja Stadion Ludowy przy ul. Kresowej 1
Zagłębie II Sosnowiec – LKS Pogoń Imielin
Godziny godz. 16:00Lokalizacja Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
ASOTRA Płomień Sosnowiec – SMS PZPS Szczyrk I
Godziny godz. 18:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
ND, 21 Listopada
Zagłębie Sosnowiec – KH Energa Toruń
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
PON, 22 ListopadaWT, 23 ListopadaŚR, 24 ListopadaCZW, 25 ListopadaPT, 26 Listopada
Zagłębie Sosnowiec – Tauron Podhale Nowy Targ
Godziny godz. 19:00Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
SOB, 27 Listopada
Progres Sosnowiec – SP Volley Team Błyskawica Sosnowiec
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Euforia – Contra
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Riser Volley Team Jaworzno – PWK Team Sosnowiec
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Cyrulicy Plus – Zagłębie Volley Team
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
CTL Zagłębie Sosnowiec – 1KS Ślęza Wrocław
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
ND, 28 Listopada
MUKS Zagłębie ZSO14 Sosnowiec – KPR Legionowo
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
Dyskoteka na lodowisku w klimacie Halloween
Godziny godz. 18:00Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
PON, 29 ListopadaWT, 30 Listopada