Kalendarz wydarzeń

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
PT, 01 WrześniaSOB, 02 WrześniaND, 03 Września
PON, 04 WrześniaWT, 05 WrześniaŚR, 06 WrześniaCZW, 07 WrześniaPT, 08 WrześniaSOB, 09 Września
5. Zagłębiowski Spływ Kajakowy Sławków Piernikarka – Sosnowiec Maczki
Godziny godz. 09:00Lokalizacja
KS Górnik Sosnowiec – LKS Iskra Psary
Godziny godz. 16:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Górników 81a
KKS Czarni Sosnowiec – LKS Promień Strzemieszyce Małe
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
Zagłębie Handball Team Sosnowiec – KS Stal Gorzów Wielkopolski
Godziny godz. 18:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
ND, 10 Września
Czarni II Sosnowiec – Wanda Nowa Huta
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
PON, 11 WrześniaWT, 12 WrześniaŚR, 13 WrześniaCZW, 14 WrześniaPT, 15 Września
Płomień Sosnowiec – MKS Imielin - Międzynarodowy Turniej W Piłce Siatkowej Kobiet
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4,
Ostrava – Warszawa - Międzynarodowy Turniej W Piłce Siatkowej Kobiet:
Godziny godz. 19:30Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
SOB, 16 Września
Piknik Rodzinny z okazji zakończenia lata z AKS 1917 Niwka
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
Zagłębie II Sosnowiec – JSP Szczakowianka
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Stadion Ludowy przy ul. Kresowej 1
Czarni Sosnowiec – Pogoń Szczecin
Godziny godz. 12:45Lokalizacja Stadion Ludowy przy ul. Kresowej 1
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – KS Górnik Sosnowiec
Godziny godz. 13:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
UKS Zagłębie Sosnowiec – BS Polonia Bytom
Godziny godz. 16:00Lokalizacja Stadion Zimowy ZPS Sosnowiec ul. Gen. Zaruskiego 2
KS ZEW Sosnowiec – KS Strażak Nowa Wieś
Godziny godz. 16:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
ND, 17 Września
UKS Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS II Jastrzębie
Godziny godz. 14:45Lokalizacja Stadion Zimowy ZPS Sosnowiec ul. Gen. Zaruskiego 2
KKS Czarni Sosnowiec – KS Górnik II Piaski
Godziny godz. 16:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
Zagłębie Sosnowiec – STS Sanok
Godziny godz. 18:00Lokalizacja Stadion Zimowy ZPS Sosnowiec ul. Gen. Zaruskiego 2
PON, 18 WrześniaWT, 19 WrześniaŚR, 20 WrześniaCZW, 21 WrześniaPT, 22 WrześniaSOB, 23 Września
TS Victoria Sosnowiec – Czarni Lwów
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Stadion Ludowy przy ul. Kresowej 1
KS Górnik Sosnowiec – RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Godziny godz. 16:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Górników 81a
Zagłębie Handball Team Sosnowiec – AKPR AZS AWF Biała Podlaska
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
ND, 24 Września
Rodzinny Bieg „Bliżej Siebie – radość życia”
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Kąpielisko Stawiki
Czarni II Sosnowiec – Sokół Kolbuszowa Dolna
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
Zagłębie Sosnowiec – Bruk-Bet Temalica Nieciecza
Godziny godz. 18:00Lokalizacja ArcellorMittal Park ZPS ul. Gen. M. Zaruskiego 2
PON, 25 WrześniaWT, 26 WrześniaŚR, 27 WrześniaCZW, 28 WrześniaPT, 29 WrześniaSOB, 30 Września