Kalendarz wydarzeń

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
ND, 01 Maja
Zagłębie Sosnowiec - Wisła
Godziny godz. 15:30Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
PON, 02 Maja
Zagłębie Sosnowiec - AZS Poznań
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
WT, 03 Maja
Zagłębie Sosnowiec -Tęcza Leszno
Godziny godz. 12:15Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
ŚR, 04 MajaCZW, 05 MajaPT, 06 MajaSOB, 07 Maja
II Grand Prix Sosnowca w Tenisie Stołowym memoriał Bernarda Pukieta
Godziny godz. 08:30Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – KS Górnik Sosnowiec
Godziny godz. 10:30Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
KKS Czarni Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała
Godziny godz. 13:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – MKS Nielba Wągrowiec
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c,
ND, 08 Maja
KKS Czarni II Sosnowiec – Mitech Żywiec
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
KS ZEW Sosnowiec – KKS Czarni Sosnowiec
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
PON, 09 MajaWT, 10 MajaŚR, 11 MajaCZW, 12 MajaPT, 13 Maja
XVIII Sosnowiecka Olimpiada Sportowa dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością
Godziny godz. 07:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
SOB, 14 Maja
Motoserce 2022
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Parking Supermarketu Auchan ul. Zuzanny 20
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – KS Preczów
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze
Godziny godz. 14:00Lokalizacja Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
IV Międzynarodowy turniej bokserski im. H. Śniadeckiego
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Br. Mieroszewskich
Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn
Godziny godz. 20:30Lokalizacja Stadion Ludowy przy ul. Kresowej 1
ND, 15 Maja
KKS Czarni Sosnowiec – KS Górnik Jaworzno
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
PON, 16 MajaWT, 17 MajaŚR, 18 Maja
Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" 18-20.05.2022 r.
Godziny godz. 08:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
CZW, 19 MajaPT, 20 Maja
Finał Wojewódzkiej XXII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
Godziny godz. 08:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
SOB, 21 Maja
Rodzinny Spływ Kajakowy „Bliżej Siebie – razem nad wodą”
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Trójkąt Trzech Cesarzy
Sprzątanie Stawików
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej 1 - Plaża
KS Górnik Sosnowiec – KP Sarnów
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Górników 81a
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – MKS Grudziądz
Godziny godz. 18:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
ND, 22 Maja
II Memoriał im. Ireny Półtorak
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
KKS Czarni II Sosnowiec – Chrobry Głogów
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
KS ZEW Sosnowiec – KP Warta II Zawiercie
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
PON, 23 MajaWT, 24 MajaŚR, 25 MajaCZW, 26 MajaPT, 27 MajaSOB, 28 MajaND, 29 Maja
PON, 30 MajaWT, 31 Maja