Sport i rekreacja

Sezon 2022/2023

 

 

         Sosnowiecka Amatorska Liga Siatkówki 2022/2023
 Miejsce Drużyna M W P BS MPZ/S  BMP  PKT
1.  ZVT (Zagłębie Volley Team)  18:8  589:516  +73  12 
2. Riser Volley Team Jaworzno  7 18:9  632:585  +47  12 
3.  Contra 16:7  541:470  +71  11 
4.  Spiżowi Mocni  17:5  516:447  +69  11
5. Progres  7 12:15  586:599  -13  10 
6.  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec  11:16  589:619  -30  10 
7.  SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec  15:8  551:502  +49 
8. Euforia  9:16  532:590  -58 
9.  Eagle Sport Team  5:20  471:598 -127 
10.  Cyrulicy Plus  5:21  538:618  -80 

 

TERMINARZ - RUNDA I
22.10.2022 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00  Riser Volley Team Jaworzno vs  Eagle Sport Team   3:0 (27:25; 25:12; 25:11)
 2   SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec vs Spiżowi Mocni *  Mecz przełożony na 18.02.2023
 3    Contra * vs  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec

 3:1 (25:13; 25:19; 24:26; 25:23)

Mecz rozegrany w dniu 3.12.2022 r.

 4 9.00  Zagłębie Volley Team vs  Progres   3:1 (22:25; 25:14; 25:22; 25:22)

 

 29.10.2022
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00  Euforia vs  Cyrulicy Plus   3:0 (25:23; 25:22; 25:23)
 2 9.00  Riser Volley Team Jaworzno vs SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec  3:2 (27:25; 35:37; 18:25; 25:21; 15:12) 
 3 11.00 Spiżowi Mocni  vs  Contra  3:1 (14:25; 25:23; 25:18; 25:15) 
 4 11.00  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec vs  Zagłębie Volley Team   0:3 (17:25; 23:25; 16:25) 

 

05.11.2022 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Progres  vs  Euforia  3:2 (22:25; 21:25; 25:21; 25:18; 15:12 
 2 9.00  Eagle Sport Team vs  Cyrulicy Plus  3:2 (24:26; 25:23; 24:26; 25:14; 15:8) 
 3 11.00  SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec  vs  Eagle Sport Team  3:0 (25:20; 26:24; 25:18) 
 4 11.00  Contra vs  Riser Volley Team Jaworzno   3:1 (26:24; 25:15; 28:30; 25:22)

 

19.11.2022 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Zagłębie Volley Team  vs  Spiżowi Mocni  3:2 (25:19; 23:25; 17:25; 28:26; 15:12) 
 2 9.00  Euforia vs  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec  3:1 (22:25; 25:20; 25:22; 25:23) 
 3 11.00 Cyrulicy Plus  vs  Progres   1:3 (25:19; 18:25; 15;25; 16:25)
 4    SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec * vs  Contra 

2:3 (25:20; 19:25; 25:18; 23:25; 14:16)

Mecz rozegrany 17.12.2022 r. 

 

26.11.2022 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Riser Volley Team Jaworzno   vs Zagłębie Volley Team  2:3 (25:18; 23:25; 21:25; 25:21; 7:15)  
 2 9.00 PWK MKS Koliber Team Sosnowiec   vs Cyrulicy Plus  3:2 (22:25; 25:21; 25:21; 20:25; 15:13) 
 3 11.00  Spiżowi Mocni vs  Euforia  3:0 (27:25; 25:19; 25:23) 
 4 11.00 Eagle Sport Team  vs  Progress  0:3 (22:25; 14:25; 19:25) 

 

03.12.2022 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Contra  vs  Eagle Sport Team 

3:0 (25:15; 25:9; 25:15)

Mecz rozegrany awansem w dniu 19.11.2022 r. 

 2 9.00  Zagłębie Volley Team vs  SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec   3:2 (22:25; 19:25; 25:16; 25:18; 15:10) 
 3 11.00  Euforia vs  Riser Volley Team Jaworzno  1:3 (20:25; 18:25; 25:18; 20:25) 
 4 11.00  Cyrulicy Plus vs  Spiżowi Mocni  0:3 (13:25; 23:25; 24:26) 

 

17.12.2022 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00  Progres vs  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec  1:3 (31:33; 25:22; 19:25; 14:25) 
 2 9.00  Contra vs  Zagłębie Volley Team * Mecz przełożony na 18.02.2023 r. 
 3 11.00  SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec  vs  Euforia  3:0 (25:13; 26:24; 25:8) 
 4 11.00  Riser Volley Team Jaworzno   vs  Cyrulicy Plus  3:0 (25:23; 25:23; 25:23) 

 

14.01.2023 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Spiżowi Mocni  vs  Progres   3:1 (25:22; 17:25; 25:18; 25:15)
 2 9.00 Eagle Sport Team  vs  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec  1:3 (15:25; 25:23; 24:26; 15:25) 
 3 11.00  Zagłębie Volley Team vs  Eagle Sport Team  3:1 (25:18; 24:26; 25:14; 25:17) 
 4 11.00  Euforia vs  Contra  0:3 (18:25; 26:28; 20:25) 

 

28.01.2023 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Cyrulicy Plus  vs  SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec   0:3 (25:27; 25:27; 15:25) 
 2 9.00  Progres vs  Riser Volley Team Jaworzno   0:3 (21:25; 14:25; 22:25) 
 3 11.00  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec vs  Spiżowi Mocni   0:3 (14:25; 21:25; 16:25)
 4 11.00  Zagłębie Volley Team vs  Euforia * Mecz przełożony na 18.02.2023 r. 

 

04.02.2023 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Contra vs  Cyrulicy Plus   
 2 9.00  SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec  vs  Progres   
 3 11.00  Riser Volley Team Jaworzno vs  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec   
 4 11.00  Eagle Sport Team vs  Spiżowi Mocni   

 

11.02.2023 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Euforia  vs  Eagle Sport Team   
 2 9.00 Cyrulicy   vs  Zagłębie Volley Team   
 3 11.00  Progres vs  Contra   
 4 11.00  PWK MKS Koliber Team Sosnowiec  vs SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec    

 

TERMINARZ - RUNDA MECZÓW PRZEŁOŻONYCH
 18.02.2023 - Ostatnia kolejka + mecze przełożone
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00 Spiżowi Mocni  vs  Riser Volley Team Jaworzno   
 2 9.00  Contra  vs  Zagłębie Volley Team  
 3 11.00   SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec vs  Spiżowi Mocni   
 4 11.00  Zagłębie Volley Team vs  Euforia   

 

RUNDA MECZÓW PRZEŁOŻONYCH
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1          
 2          
 3          
 4          

 

 

TERMINARZ - RUNDA II
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00        
 2 11.00        
 3 9.00        
 4 11.00        
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00        
 2 11.00        
 3 9.00        
 4 11.00        
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00        
 2 11.00        
 3 9.00        
 4 11.00        
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00        
 2 11.00        
 3 9.00        
 4 11.00        
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00        
 2 11.00        
 3 9.00        
 4 11.00        
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00         
 2 11.00        
 3 9.00        
 4 11.00        
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00        
 2 11.00        
 3 9.00        
 4 11.00        
TERMINARZ - RUNDA MECZÓW PRZEŁOŻONYCH
 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00        
 2 11.00        
 3  9.00        
 4 11.00        

 

 
Nr. godzina Gospodarze vs Goście Sety
 1 9.00        
 2 11.00        
 3 9.00        
 4 11.00