Obiekty MOSiR

ul. Żeromskiego 4D

Centrum Aktywności Rodzinnej ŻeromPark przy ul. Żeromskiego 4D

Zmodernizowane Centrum Aktywności Rodzinnej „ŻeromPark” przy ulicy Żeromskiego 4d zostało udostępnione do użytku korzystających 6 sierpnia 2022 r. Ten nowoczesny obiekt, który funkcjonuje codziennie w godzinach od 6:00 do 23:00 składa się z następujących stref:  

  1. wodnej, na którą składa się basen sportowy, brodzik z atrakcją wodno-powietrzną; basen do nauki pływania (brodzik) oraz dwie wanny SPA z hydromasażem;
  2. strefy SPA z zespołem saun, basenem schładzającym, wanną SPA z hydromasażem i pokojem odpoczynku,
  3. strefy Miejskiego Ośrodka Gimnastyki Korekcyjnej, który podczas prowadzenia swoich zajęć korzysta z dwóch sal gimnastycznych,
  4. strefy fitness z siłownią, salą TRX i salą fitness.

W każdej strefie znajdują się również natryski, toalety i szatnie.

Korzystanie z usług „Żerom Parku” odbywa się za pomocą Elektronicznego Systemu Obsługi Klientów, co zwiększa komfort użytkowania zapewnianych atrakcji.

Ze strefy wodnej korzystać można od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6:15 do 22:30.

Strefa Saunarium udostępniana jest użytkownikom od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:30 oraz w sobotę i niedzielę od godziny 10:00 do 22:00.

 

Komunikat:

„Na podstawie wyników badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych wykonanych przez akredytowane laboratorium tj. Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o.o. 40 - 158 Katowice, ul. Owocowa 8 - woda basenowa we wszystkich jej częściach obiektu oraz woda pod prysznicami spełniają parametry zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z dnia 2 grudnia 2015 roku, poz. 2016)”