Sport i rekreacja

indywidualna nauka i doskonalenie pływania

Instruktorzy Miejskiej Szkoły Pływania nie tylko nauczą pływać, ale sprawią by ruchy w wodzie stały się efektywniejsze. Celem jest pokazanie korzyści zdrowotnych i fizycznych płynących z każdego treningu, a przede wszystkim podzielenie się pasją.

Podejście indywidualne do nauki pływania wykorzystuje w intensywny sposób czas spędzony w wodzie. Zajęcia skierowane są nie tylko dla tych osób, które chcą szybko nauczyć się pływać, ale również dla klientów wymagających większej uwagi w celu nabycia podstawowych odruchów zachowania się w wodzie. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Kursanci znacznie szybciej uczą się podstawowych, a następnie bardziej zaawansowanych technik pływackich. Mają także możliwość ustalenia formy zajęć, w specjalnym programie przygotowanym wyłącznie dla nich, mającym na celu skorygowanie popełnianych błędów. Terminy zajęć ustalane są indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do czasu pracy czy nauki.

Ta forma nauki sprawdza się także w przypadku dzieci mających problem ze skupieniem uwagi lub dyscypliną na zajęciach grupowych lub tych, które opuściły grupowe kursy nauki pływania i chcą nadrobić zaległości.