Wiadomości

zdj

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing nabiera wiatru w żagle. Aktualnie TRWAJĄ ZAPISY dzieci na bezpłatne zajęcia PolSailing w Sosnowcu - I grupa od 19 lipca i II grupa od 16 sierpnia 2022 r.

Jeśli Twoje dziecko ma minimum 7 a maksymalnie 12 lat, to nie czekaj! ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA i daj mu szansę na zapoznanie się z żeglarstwem. Być może ten pierwszy krok będzie początkiem fantastycznej przygody, która przekształci się w sposób na życie. Życie niebanalne, pełne pozytywnych emocji płynących z podróży i budowania relacji z ludźmi z całego świata. Zapisy prowadzone są poprzez stronę PolSailing, tam też znajdziecie szczegóły i regulamin Programu.

https://www.polsailing.pl/polsailing-program

https://www.kzzaglebie.pl

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing realizowany jest w 25 ośrodkach regionalnych, w 24 miastach. Wszystkie ośrodki prowadzą zajęcia na łódkach klasy Optimist. Pełna lista ośrodków, wraz z kontaktem do koordynatorów regionalnych znajduje się na stronie www.polsailing.pl

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing jest największym w Polsce, kompleksowym programem wsparcia i popularyzacji żeglarstwa realizowanym przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z okręgowymi związkami żeglarskimi i klubami oraz przy udziale środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.  W tym roku do grona Partnerów programu dołączył Sponsor Główny PZŻ - PGE Polska Grupa Energetyczna. Program wspiera też Polska Fundacja Narodowa, która dofinansowała zakupu sprzętu sportowego, na którym odbywać się będą zajęcia w ramach programu.